"Весільна студія" - це відділення кіностудії "Провінція" яке спеціалізується на відео то фотозйомці урочистих подій. Весілля, випускні , причастя , фільми "Love story" , фотосесії.  Вже понад 20 років нам довіряють зберегти романтичні миті свого життя найзакоханіші пари.

 

Двокамерна відеозйомка

Аерозйомка

Зйомка в додатковий день вашої історії кохання

Демонстрація під час весілля ролика "Love stоry"

Монтаж та демонстрація кліпу про Ваше весілля, який ввечері буде показаний гостям ( SDE - кліп )

 

Приклади робіт та відгуки молодят

 


Випускний 2017Перший танець молодят Тараса та Ірини

Танець молодят!Ранок молодят Миколи та Марії

 Маша

Олег дуууже дууужжжже дякуємо за таке класне відео! подивилися вчора вночі, із-за перенесених емоцій заснути не могли) дякуємо!!!!! аж тепер зрозуміла чи потрібне відео на весілля! однозначно, таК!!!!!
 
Микола
Видно що ви постаралися ми оцінили і дякуємоЮ що зробили згадку на все життя)


Ролик "Love story" для молодят Андрія Та Ірини

Відгук Андрія та Ірини.

 "Весілля - надзвичайно важливий день у житті, тому хочеться, щоб через багато років ми змогли відчути пережиті емоції знову! Дякуємо Олегу Бачинському та Кіностудії "Провінція" за чудову роботу. Це не просто відзняте весільне відео... Це фільм!Фільм, який передає історію того дня у всій його красі та важливості. Ми переглядали і знову сміялися, знову з'являлися сльози - ми переживали емоції знову!  Ми з чоловіком прискіпливі до деталей у всьому і, не зважаючи на це, Олег зумів створити відео, яке нам надзвичайно сподобалося. Дякуємо за старанність та творчий підхід!"

 

 

Повну версію весілля можна переглянути за посиланням www.ex.ua/97526374    

 

 

Оператор Олег Бачинський. Камера CANON 6D. Звук TASCAM DR-40, sennheiser 416 p48, ME-2. Бюджет 350 у.о.   Фотосесія Андрія та Тетяни. Львів.

 Відгук молодят Андрія та Тетяни 

"Хочемо сказати величезне спасибі, вам Олег і вашому колезі Василю, за прекрасну зйомку нашого весілля. Ви професіонали своєї справи. З вами було цікаво працювати і спілкуватися. Тож успіхів вам у подальшій роботі!" 

 

 

 

 

 

 

Двокамерна зйомка. Оператори Василь Андрейко та Олег Бачинський. Камери Canon 6D та Sony NEXVG10. Комплект змінної оптики Canon 24-70mm. f.2/8, Samyang 14mm. f.2/8. Звук TASCAM DR-40, Roland R-5, мікрофон-пушка sennheiser 416 p48, мікрофон-петличка ME-2. Бюджет 800 у.о. Весільний день Назара та Валентини. Львів.

 Чим запамяталося це весілля... Неймовірної краси платтям Валентини, та напевне найкращим весільним залом "Святослав", що у м.Винники. Особливий респект музикантам за звукове та світлове оформлення найвищиго гатунку. 

Назар та Валентина - майбутня єліта країни і зараз навчаються в престижних вузах. Вони замовили фото та відеозйомку за рекомендацією одногрупниці Валентини - Аліни, у якої минулого року кіностудія "Провінція" знімала весілля. Молодята також  були на цьому весіллі та мали можливість спостерігати за професійною роботою нашого колективу. А перегляд готових робіт остаточно переконав їх - що кіностудія "Провінція" кращий вибір. Весілля в Коломиї. Wedding. SDE.

 Олег звязався з нами за рекомендацією відомого львівського фотографа Богдана Бобака. Ми знали, що весілля в Коломиї буде просто неймовірним. Стародавні традиції, величний храм, привітні люди та добра погода зробили нашу роботу просто задоволенням. Олег з Ярославою також були раді з нашої роботи.